Proč s námi

Základními a nejdůležitějšími kritérii kupujícího při pořizování nové nemovitosti jsou vždy cena, lokalita a dispozice či výměra nemovitosti. Málokterý běžný klient však rozumí developmentu natolik, aby sám dokázal rozpoznat nebo si uvědomit možné nástrahy developerských projektů. Každá developerská společnost prezentuje své projekty vždy lákavě, pomocí krásných vizualizací a působivých textů, nicméně kvalita prezentace nemusí být vždy zárukou skutečně kvalitní nabídky bydlení.

TOMFIN REALITY si proto pro spolupráci a svoji prodejní nabídku velmi pečlivě vybírá pouze prověřené developerské společnosti, jejichž projekty zaručují klientům velmi kvalitní bydlení s dobrou dopravní dostupností, kvalitní občanskou infrastrukturou v nejbližším okolí (prodejny, školy, zdravotnictví, parky, aj.) a dostatečnou zárukou.

Kupní cena, respektive rozpočet kupujícího, bývá často neúprosným omezením při výběru nemovitosti. Proto pro docílení maximálního komfortu financování mají naši klienti možnost využít bezplatně finančního poradenství partnerské společnosti TOMFIN s.r.o.; nezávislé finanční poradenské společnosti, která díky širokému portfoliu smluvních partnerů a bankovních domů, dokáže nabídnout a doporučit vždy nejvýhodnější produkt s ohledem na individuální schopnosti, možnosti a potřeby klienta.

Samotným výběrem nemovitosti Vás budou provázet prověření a vyškolení makléři, kteří nemají za cíl prodat Vám konkrétní nemovitost nebo Vás směřovat ke konkrétnímu developerskému projektu, ale ochotně Vám poradí napříč celým spektrem naši prodejní nabídky tak, aby Vaše konečné rozhodnutí mohlo maximálně naplnit Vaše představy a očekávání nového bydlení.

Výhodou klientů TOMFIN REALITY je tedy bezesporu komplexní servis při řešení otázky nového bydlení.

Jak vybírat?

Prvořadně je dobré si uvědomit, že investice do nemovitosti bývá mnohdy investicí na celý život. I přesto že cena nemovitosti bude dost možná hlavním kritériem Vašeho výběru, věnujte, prosím, pozornost alespoň 3 základním doporučením:

  • Úmyslně připomínáme velký boom satelitních městeček v 90. letech, odkud se ovšem už po krátké době většina lidí chtěla vystěhovat. Zklamání zažily rodiny zdevastované nedostatkem obchodů, služeb i kultury a dalších elementů občanské vybavenosti, vyčerpané hodinami strávenými dojížděním do práce a rozvážením dětí do kroužků. Sen o rodinné idyle se rozplynul v realitě sociální izolace. Cílem této zmínky samozřejmě není Vás vyděsit, ale na tomto extrémním případu poukázat, jak důležitou roli může při výběru nemovitosti sehrát lokalita.
    Všechny projekty v nabídce TOMFIN REALITY jsou situovány v hlavním městě Praze, popřípadě na jeho předměstí a splňují parametry dobré dopravní dostupnosti i kvalitní občanské vybavenosti. Ovšem ani tento fakt by Vás neměl odradit od důkladného seznámení se s lokalitou a okolím Vámi preferovaného projektu. V důsledku je totiž volba lokality, podoba dostupných služeb a očekávaná charakteristika prostředí bydlení vždy individuální záležitostí každého klienta.
  • Rozhodně nepodceňujte reputaci developerské společnosti, o které vždy vypovídá především její historie. Společnosti, které vznikají a zanikají s jedním developerským projektem, jsou pro koncového klienta vždy velmi rizikové z hlediska záruky, reklamací nebo případných právních sporů. Je-li však developer na trhu delší dobu a má za sebou již několik úspěšných projektů, bude v jeho zájmu chovat se k zákazníkům korektně. Dnes se naštěstí mnohé developerské společnosti zaměřují na kvalitu v širším slova smyslu, která začíná kvalitním provedením stavby, standardů a nadstandardů a končí adekvátní zárukou, při které developer sjednává okamžitou nápravu všech případných nedostatků.TOMFIN REALITY v tomto ohledu eliminuje potřebu vyhledávání informací o námi nabízených developerských společnostech, neboť velmi důsledně a pečlivě studuje jejich historii, reputaci a kvalitu nabízených projektů, ať už z hlediska stavebního inženýrství, veřejnosprávních vztahů či vztahu ke klientům. I přesto našim klientům vždy radíme, aby se poctivě seznámili s danou developerskou společností, chodili na prohlídky vzorových bytů a později věnovali náležitou pozornost předpřejímce a přejímce bytu.
  • Když se klienti seznámí s nabídkou novostavby ještě ve fázi projektu, často je trápí, že jejich budoucí domov existuje pouze v plánech, výkresech, vizualizacích či modelech. Prodej novostaveb se totiž zpravidla zahajuje ještě před začátkem samotné výstavby. Plán stěhování v tom případě dlouho není aktuální, ale máte-li jasno ve zvolené lokalitě, znáte-li reputaci developerské společnosti a cena nemovitosti je pro Vás rovněž přijatelná, není potřeba vnímat koupi nemovitosti jako riziko, ale naopak jako Vaši výhodu. Nejen že nabídka ještě není přebraná, ale velkým bonusem je možnost „ovlivnit výstavbu“, možnost zvolit si materiály a interiérové doplňky (podlahové krytiny, dveře, kuchyňské linky, vany, obklady, kliky, zásuvky, aj.), stejně jako i upravovat příčky.

Projekty v mapě

Naši partneři

Tomfin
Remax Ace

Partnerské developerské společnosti

Jrd Logo Claim
Odkaz