Hlavní partneři

Tomfin

TOMFIN s.r.o.

Společnost TOMFIN s.r.o. je nezávislá finanční poradenská společnost, působící na českém trhu již od roku 2007. Za dobu svého působení si úspěšně vytvořila portfolio cca 5.000 klientů, mezi které mimo jiné patří úspěšní čeští podnikatelé, státní instituce, vážení čeští umělci i olympijští sportovci.

Společnost TOMFIN s.r.o. poskytuje svým klientům (jednotlivcům i celým firmám) bezplatné komplexní finanční poradenství se zaměřením na investice (cenné papíry, burza), hypotéky, úvěry, spoření a pojištění. Právě díky své nezávislosti, dobré znalosti trhu a širokému portfoliu smluvních partnerů je společnost schopna nabídnout a doporučit vždy ten nejvýhodnější produkt nebo investici a to s ohledem na individuální schopnosti, možnosti a potřeby klienta.

Od roku 2009 nabízí společnost TOMFIN s.r.o. své služby také v oblasti telekomunikací.


Remax Ace

RE/MAX Ace

Realitní kancelář A Plus Reality, s.r.o., s právem používat ochrannou známku společnosti RE/MAX Ace, byla založena v roce 2013 a patří do celosvětové nejúspěšnější realitní sítě RE/MAX. Společnost má jedinou majitelku, paní Ing. Janu Veselou, která patří dlouhodobě mezi nejúspěšnější makléře v síti RE/MAX.

Podle nezávislé tržní studie má RE/MAX v České republice nejznámější značku a největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků.

Jako realitní kancelář dále poskytuje klientům i veškerý právní servis plynoucí z platné legislativy ve vztahu k jejich obchodním případům. Přímo v kanceláři je k dispozici i zkušený právník a hypoteční specialista, a tudíž mohou klienti využívat komplexní služby.

„Klient je pro nás partnerem, kterému s maximálním úsilím pomáháme uspokojit jeho vize, plány i potřeby. Proto je pro nás v první řadě nanejvýš důležité chránit zájmy klientů a konat tak, aby byl každý klient s námi poskytovanými službami vždy spokojen. Výsledkem je i fakt, že jsme již podruhé za sebou získali prestižní ocenění Superbrands, a to jako jediná realitní kancelář na českém trhu.“


Partnerské developerské společnosti

Jrd Logo Claim

JRD s.r.o.

Společnost JRD, která působí na českém rezidenčním trhu již 14 let, je lídrem ve výstavbě nízkoenergetických a pasivních bytových domů. Zkolaudovali jsme již 17 úspěšných projektů, z nichž mnohé získaly ocenění za svůj ekologický a architektonický přínos.

Našim cílem je nabízet kvalitní, zdravé a úsporné bydlení v souladu s přírodou, které odpovídá životnímu stylu nového tisíciletí.

Každou stavbu řešíme komplexně, aby měla zajímavou architekturu, vysoce kvalitní materiály a provedení, byla ekologicky šetrná, zajistila úsporu energií a především ve výsledku poskytla lidem komfortní a zdravé byty – příjemné místo, kde se jim bude dobře žít a kde si mohou vytvořit skutečný útulný domov.

Zdravé a úsporné bydlení od JRD. Chceme, abychom byli Vaší první volbou kvalitního bydlení.

Nabídka developera JRD

Naši partneři

Tomfin
Remax Ace

Partnerské developerské společnosti

Jrd Logo Claim
Odkaz