O nás

Společnost TOMFIN REALITY s.r.o. je realitní kancelář, která byla založena v červnu 2015 a sídlí v Praze 9, v bezprostřední blízkosti oblíbeného Centra Černý Most. Od počátku svého vzniku velmi úzce spolupracuje se společností TOMFIN s.r.o. a přestože se jedná o dva zcela samostatné právní subjekty, můžeme hovořit o mateřské a dceřiné společnosti.

Právě klienti společnosti TOMFIN s.r.o., kteří rádi a úspěšně zhodnocují své finance formou investic do nemovitostí a kteří se na nás často obraceli se žádostí o radu, se stali inspirací pro vznik zcela nového projektu, který dnes prezentujeme na tomto webovém portálu.

Během jednání s těmito klienty jsme si totiž stále více uvědomovali, jak obtížné je pro běžného klienta orientovat se a nashromáždit potřebné informace o aktuální nabídce novostaveb, zvláště pak v hlavním městě Praze. Ačkoliv v mnoha odvětvích jako je cestování, prodej spotřebního zboží nebo pojištění, existuje řada společností, které nabídku daných produktů sdružují a nabízí jejich porovnání, na tuzemském realitním trhu je náš projekt naprostou novinkou.

Za svůj strategický cíl jsme si vytýčili postupné vytvoření co nejširší prodejní nabídky, ovšem pouze prověřených a námi doporučených pražských developerských projektů. Jsme přesvědčeni, že takto klientům usnadníme jejich rozhodování a eliminujeme možnost nevhodné volby. Informace o námi nabízených projektech jsou navíc zpracované tak, aby byly srozumitelné pro kteréhokoliv klienta a pomohly mu rychle a snadno se zorientovat v aktuální nabídce pražských novostaveb.

Klientům je nabízen komplexní servis, spojený s koupí nové nemovitosti; mohou rovněž využit služeb v oblasti finančního poradenství i realitního trhu (prodej či pronájem stávajících nemovitostí) a to díky spolupráci našich partnerských společností.

„Obecně platí, že nejlépe zhodnocené peníze jsou ty, které uložíte v nemovitostech. Pokud si navíc vyberete nemovitost, ve které máte možnost vytvořit domov pro Vás či Vaše blízké, může se koupě takové nemovitosti stát jednou z nejlepších investic ve Vašem životě.“

Soňa Tománková
jednatelka společnosti

Naši partneři

Tomfin
Remax Ace

Partnerské developerské společnosti

Jrd Logo Claim
Odkaz